Ультразвукова кавітація

Ультразвукова кавітація тіла являє собою вид процедур видалення зайвих жирових відкладень безопераційним методом. Вплив ультразвуком низької частотності здійснюється спеціальним апаратом, який провокує виникнення в жирових клітинах (адипоцитах) бульбашок, які продовжують збільшуватися доти, поки мембрана клітини жирової тканини не лусне. Далі, їх вміст виводиться з організму рахунок обмінних процесів.

Підготовка до процедури. Оскільки ультразвукова кавітація провокує виведення всього "безкорисного" жиру з організму, щоб очищення організму від продуктів розпаду відбувалося швидше, за 3 дні до процедури рекомендується пити близько 1,5 л чистої води протягом дня. Також необхідно перейти на правильне харчування – виключити з раціону смажену та жирну їжу, швидкі вуглеводи.

Як проводиться ультразвукова кавітація?

Ультразвукова кавітація – це безболісна процедура, яка проводиться у кілька етапів:

  1. Вибір спеціалістом з апаратної косметології параметрів обладнання та правильної насадки, що підходять конкретному пацієнтові (залежно від зони обробки).
  2. Розміщення клієнта на кушетці у положенні, що підходить для обробки тієї чи іншої зони тіла.
  3. Нанесення на проблемну зону спеціального гелю для можливості ковзання насадки апарату та прискореного розщеплення жирових відкладень.
  4. Обробка потрібної частини тіла насадкою (маніпулою), під час якого можливі такі відчуття у місцях проведення по шкірі апаратом як тепло, незначне поколювання. Тривалість процедури становить 20 – 45 хвилин.
  5. Видаляються залишки гелю, за потреби результат закріплюється іншими видами косметологічних процедур для корекції фігури. З кавітацією можна поєднувати: лімфодренажний масаж, пресотерапію, RF-ліфтінг. Загальний час процедур може становити близько 1-1,5 години.

Одним із різновидів ліпосакції без хірургічного втручання є вакуумна УЗ-кавітація. Процедура передбачає комбіноване використання ультразвуку та вакууму за допомогою спеціального обладнання, що дозволяє в рази посилити ефективність впливу та швидкість руйнування адипоцитів.

Кількість сеансів для ультразвукової кавітації Перед початком курсу процедур важливо проконсультуватися з фахівцем, щоб визначити попередній графік та кількість сеансів, необхідних для досягнення поставлених цілей. Тривалість курсу визначається станом тіла, обсягом жирових відкладень.

На яких частинах тіла застосовується.

    Кавітація - універсальний інноваційний метод позбавлення жиру, оскільки ультразвукова обробка може застосовуватися практично на всіх проблемних зонах тіла, яким фізіологічно властиво накопичення жиру. Основні зони: живіт, стегна, сідниці, галіфе, боки, спина, руки. Уникають застосування ультразвукової кавітації для обличчя, ліктях, плечах, колінах, області органів малого тазу, пахвах, зонах ребер та суглобів.

Показання. Перед записом на сеанс потрібно звернутися до обраного фахівця для збору анамнезу та переконатися у наявності показань до ультразвукової ліпосакції. Серед поширених показань виділяють такі:

  • наявність окремих проблемних зон із видимими жировими відкладеннями, целюлітом;
  • виявленої початкової стадії ожиріння;
  • наявність жировиків;
  • потреба усунення наслідків запровадження липолитиков і після операційної ліпосакції.

Плюси УЗ-кавітації. Ультразвукова кавітація має низку переваг: безболісність, відсутність реабілітаційного періоду (на відміну хірургічного втручання), і зовнішніх неприємних наслідків (синяків, набряків). Найголовнішим плюсом є можливість корекції певної проблемної зони, що дозволяє зробити фігуру пропорційною і крім того зберегти якість шкіри, що складно зробити при самостійному схудненні.

Протипоказання. Основними протипоказаннями до проведення процедури ультразвукової ліпосакції вважаються:

  • вагітність на будь-яких термінах та період лактації;
  • порушення цілісності шкіри, відкриті рани та гнійники, запальні процеси, алергічний висип;
  • інфекції;
  • хронічні захворювання внутрішніх органів (печінка, нирки); наявність грижі;
  • цукровий діабет;
  • хвороби серця, судин, порушення зсідання крові, варикози;
  • онкологічні захворювання;
  • наявність в організмі імплантів, кардіостимулятора;
  • остеопороз;
  • гепатит; хвороби імунної системи.

Мінуси УЗ-кавітації. Незважаючи на суттєві переваги, процедура має низку недоліків, які слід враховувати перед записом на сеанс:

  • наявність списку протипоказань, які потрібно заздалегідь погодити з лікарем;
  • не підходить при значному перевищенні індексу маси тіла (понад 20 кг) або навпаки, коли товщина жирової складки становить до 3 см завтовшки;
  • відстрочений ефект - процедура ефективна тільки при проведенні курсом, основний результат помітний не відразу, на розщеплення жирових відкладень та їх виведення з організму потрібен певний час;
  • локальність, оскільки руйнує жирові клітини лише у оброблюваних ділянках;
  • можливість деяких ускладнень та побічних ефектів;
  • необхідність дотримання деяких обмежень, що є комплексом заходів для втрати ваги: ​​дотримання правил харчування, питного режиму, ведення здорового способу життя;
  • щодо висока вартість сеансів.

Побічні ефекти. Ультразвукова кавітація вважається безпечною косметологічною процедурою, але в окремих випадках, не виключено виникнення побічних ефектів. До них відносяться ризик розвитку тромбозу, можливий негативний вплив на перефірійну нервову систему, поява жировиків, варикоз. Але, якщо уважно поставитися до виявлення протипоказань та дотримуватися всіх рекомендацій фахівця, ризик розвитку побічних ефектів мінімальний.

Ефект до та після процедури. Швидкість досягнення результатів ультразвукової ліпосакції залежить від початкового стану тіла пацієнта. При незначному та локальному накопиченні жирових відкладень результат можна побачити вже після першого сеансу. В результаті впливу апарату для кавітації візуально можна оцінити наступні результати: йде целюліт, покращується якість шкіри, значні зменшення ваги та обсягів ділянки, що обробляється. Вже після першого сеансу можна забрати пару зайвих сантиметрів з стегон або талії.

На відміну від звичайних дієт, ефект зберігається максимально довгий час, якщо пацієнт виконуватиме всі рекомендації, немає необхідності повторювати процедури після проходження курсу.

Ціни на ультразвукову кавітацію
Стегна повністю 20 хв 500 грн
Сідниці 20 хв 500 грн
Стегна + сідниці 20 хв 500 грн
Живіт + боки 20 хв 500 грн
Спина 20 хв500 грн