Медовий масаж

Особливості медового масажу

Історія відкриття цілющих властивостей медового масажу йде в глибину століть. Сама назва «медовий» вже свідчить про користь такої процедури, оскільки мед відомий своїми лікувальними та профілактичними властивостями.

Існує кілька типів медового масажу виходячи із зони обробки: спини, живота, сідниць, стегон, обличчя, руки, ноги. Також медовий масаж може відрізнятися технікою впливу для досягнення різних цілей, наприклад, боротьба з целюлітом, розтяжками. Процедуру можна виконувати комплексно на все тіло. Медовий антицелюлітний масаж - один із найефективніших послуг у косметологічних центрах, який є актуальним для локального схуднення.

Чим корисний медовий масаж?

Ця процедура має не тільки терапевтичний, а й косметологічний ефект. Вплив меду на епідерміс провокує віддачу корисних активних компонентів, що у складі продукту, виводить токсини і шлаки. Антицелюлітний масаж з медом дозволяє покращити лімфоток та кровообіг, що сприятливо впливає на більшість процесів в організмі. Шкіра насичується вітамінами та мікроелементами, що містяться в меді.

Як правильно робити антицелюлітний масаж з медом?

Правильність виконання техніки суттєво впливає на результат, тож краще довірити своє тіло професіоналам салону краси Lucky Beauty. Процедура, як правило, проводиться в кілька етапів: підготовчий, основний (масажування), очищення шкіри. Спочатку масажист наносить на проблемну ділянку тіла певну кількість меду. Важливо щоб продукт був повністю натуральним, іноді використовуються деякі види ароматичних масел. Під час основного етапу головними рухами майстра є розтирання та відтягування шкіри. По завершенню на шкірі залишається сіра медова маса. Важливо ретельно очистити шкіру, оскільки такий мед стає токсичним через абсорбацію токсинів через шкіру. Якщо загальний масаж або передбачає кілька частин тіла, очищення шкіри після масажу потрібно проводити до переходу на наступну ділянку.

Тривалість сеансу становить 50 хвилин. Для досягнення максимального результату процедур рекомендується пройти комплекс до 15 сеансів. Вартість процедури в нашій студії косметології залежить від обраних зон.

Вплив медового масажу на організм. Комплекс процедур медового масажу дозволяє досягти наступних позитивних змін в організмі:

  • сприяє зменшенню жирового прошарку в частині тіла, що проробляється, а також звільнення від зайвих кілограмів, оскільки прискорюється обмін речовин;
  • покращаться якість та зовнішній вигляд шкіри: підвищення тонусу, зменшення зморшок, ознак втоми, усунення набряклості;
  • ефект пілінгу: очищаються пори, відбувається відлущування ороговілих частинок шкіри;
  • медовий антицелюлітний масаж активно впливає на підшкірний шар, тому не тільки допомагає позбутися целюліту, але зробить її гладкою;
  • покращується настрій та підвищується життєвий тонус.

Показання для медового масажу.

Основними показаннями для призначення курсу медового масажу є:

  • стан хронічної втоми, неврози, депресії, інші психологічні порушення;
  • радикуліт, міозит (тільки за призначенням лікаря);
  • біль у спині, попереку після значних фізичних навантажень;
  • профілактика простудних захворювань, ослаблений імунітет, підтримка здоров'я;
  • косметологічні вади шкіри: розтяжки, целюліт, рубці;
  • остеохондроз, сколіоз, інші хвороби кісток та спини.

Протипоказання для медового масажу.

Основним протипоказанням є алергія на мед, досить поширена у алергіків.

Інші протипоказання актуальні практично всім типів масажів (класичний, розслаблюючий):

  • хвороби та пошкодження шкіри;
  • пухлини;
  • вагітність; критичні дні;
  • варикоз;
  • інфекції, загострені запальні процеси

За наявності будь-яких хронічних захворювань необхідно одержати схвалення лікаря, а також попередити фахівця.

Якщо у Вас виникли питання щодо процедури, наші спеціалісти проводять докладні консультації для наших клієнтів.

Кількість процедур, що рекомендується, для відчутного ефекту становить 10-15 разів, залежно від стану здоров'я клієнта.

Медовий масаж скільки за часом?

Час процедури залежить кількості зон, стандартний час обробки однієї ділянки – близько 10-15 хв.

Коли робити медовий масаж?

Курс медового масажу призначається за рекомендацією спеціаліста, а також за станом та самовідчуттям клієнта, наявності показань. Проведення процедури не залежить від пори року.