Антицелюлітний масаж

Неправильне харчування, малорухливий спосіб життя, шкідливі звички та інші чинники негативно впливають організм людини. Наслідком цього можуть стати жирові відкладення, набряки, шкіра стає в'ялою, з'являються зайві кілограми та целюліт. Вирішенням проблеми стане антицелюлітний масаж - найкоротший шлях до красивого та стрункого тіла.

Форми прояву целюліту.

Освіта целюліту - це фізіологічний процес, з яким дівчата можуть зіткнутися вже в період статевого дозрівання. Вікових обмежень на відвідування масажиста немає. Процедуру можна проводити з 16 років за перших ознак целюліту на початку другої стадії целюліту, коли структурні зміни шкіри помітні тільки при бічному освітленні. Незважаючи на те, що захворювання дуже поширене серед представниць прекрасної статі, целюліт вивчений досить слабо. Дуже важливо стежити за здоров'ям і не виключати правильного харчування.

Стадії розвитку целюліту

 • передцелюлітна;
 • початкова;
 • мікронодулярна;
 • макронодулярна.

При розвитку целюліту спостерігається такий ланцюжок патологічних процесів. Відомо лише, що неправильне харчування – лише з можливих причин його появи. Також целюліт може сформуватися через гормональні порушення, спадковість, порушення периферичного кровопостачання, етнічні особливості, малорухливий спосіб життя, сильний стрес, куріння, часті коливання ваги або гормональний дисбаланс.

Профілактика целюліту

Ручний антицелюлітний метод здійснюється за принципом класичного. Відмінність полягає в тому, що замість масажних кремів на тіло наносяться різні спеціальні засоби для посилення антицелюлітного та ліполітичного ефекту. Кошти підбираються персонально залежно від проблеми та ступеня тяжкості косметичної проблеми та обсягу жирової тканини. Завдяки масажу відбувається виведення шлаків та зайвої рідини з організму, відновлюються обмінні процеси в тканинах, йде набряклість, шкіра приходить у тонус, покращується загальне самопочуття.

Що важливо в усуненні целюліту?

Всі способи рятування від целюліту можна розділити на домашні та салонні. Безперечно, салонні процедури набагато ефективніші, ніж домашні, хоч і дорожчі. У медичному центрі краси позбавитися целюліту реально за кілька процедур (все залежить від стадії розвитку целюліту та застосовуваного методу лікування).

Який масаж допоможе при целюліті?

Нині є кілька різновидів методик. Їх відмінності полягають у техніці, застосовуваних засобах та показаннях до призначення. До основних видів належать такі техніки.

Мануальний (ручний) – користується популярністю за рахунок високої ефективності. Застосовується, як правило, на руках, стегнах, сідницях, в області талії та живота. Тривалість сеансу, техніку та ступінь тиску на шкіру визначає спеціаліст залежно від індивідуальних особливостей пацієнта.

Апаратний - проводиться за допомогою спеціальних апаратів, які різняться характером впливу на проблемні ділянки.

Перевага перед ручним антицелюлітним масажем полягає в тому, що методика дозволяє проникати у найглибші шари шкірних покривів.

Нерідко для досягнення найкращих результатів косметологи рекомендують поєднувати ручний метод із апаратним.

Сухе розтирання - для проведення сеансів найчастіше застосовують різні антицелюлітні масажні щітки та рукавиці. Нанесення будь-яких засобів на шкіру не провадиться. Сухий антицелюлітний масаж діє за принципом пілінгу - розкриває пори і відлущує відмерлі частинки з поверхні шкірних покривів. Методика більше підходить як ефективний додаток до апаратного масажу або ручного в домашніх умовах. Як основний спосіб позбавлення целюліту сухе розтирання не застосовується.

Ще одна дієва методика – банковий антицелюлітний масаж. Він буває як і ручний, так і апаратний. Обидві процедури абсолютно безболісні та не викликають дискомфорту. Його мета - нормалізація кровообігу, насичення клітин киснем, корекція фігури та покращення стану шкіри.

Банковий антицелюлітний масаж ефективно усуває м'язові спазми, целюліт та інші болючі синдроми.

Якого результату дозволяє досягти антицелюлітного масажу?

Даний вид масажу ефективний на різних стадіях боротьби з апельсиновою кіркою, допомагає посилити кровообіг та лімфодренажний ефект. Зменшується набряклість ніг.

Що таке ручний антицелюлітний масаж

Антицелюлітний ручний масаж має на увазі кілька технік - погладжування, розтирання, розминання, перекочування, поплескування та багато іншого.

Рухи рук масажиста спрямовані в ході струму лімфи. Видів так само багато, як і технік виконання. На консультації фахівці професійно допоможуть обрати методики.

Як роблять ручний антицелюлітний масаж?

Проводиться руками із застосуванням різних технік виконання. Під час процедур під впливом певної сили натискання на шкіру відбувається стимуляція всіх процесів в організмі — прискорюється струм лімфи, нормалізується кровообіг і покращуються обмінні функції.

Ці властивості допомагають досить швидко усунути зайвий жир, що скупчився в клітинах, позбавитися надмірної маси тіла і, звичайно ж, целюліту.

Види ручного антицелюлітного масажу

Мануальний (ручний) – користується популярністю за рахунок високої ефективності. Застосовується, як правило, на руках, стегнах, сідницях, в області талії та живота. Тривалість сеансу, техніку та ступінь тиску на шкіру визначає спеціаліст залежно від індивідуальних особливостей пацієнта.

Особливості проведення антицелюлітного масажу

Ми розглянемо ознаки стадій целюліту і від них залежатиме і особливості проведення, розрізняють також кілька видів:

Твердий целюліт.

Так називають захворювання, при якому підшкірні тканини набувають зернистої консистенції, стають щільними на дотик. Найчастіше щільний целюліт утворюється на ногах у молодих дівчат або мускулистих жінок, що активно займаються спортом.

Набряковий целюліт.

Так кажуть у тому випадку, якщо підшкірні тканини стають швидше тістоподібними на дотик, і дотики до них виявляються болючими. Найчастіше набряковий целюліт можна зустріти на стегнах пацієнток.

М'який целюліт.

Захворювання м'якого типу спостерігається тоді, коли підшкірні тканини набувають губчастої, пухкої консистенції, і дотик до них не викликає больових відчуттів. Супроводити недугу можуть стрії та ослаблення м'язових тканин. Такий тип целюліту нерідко утворюється на животі, внутрішній частині стегон та на руках.

Користь антицелюлітного масажу

По суті, масаж – це оздоровчий сеанс, який працює на усунення різноманітних косметичних дефектів. Проводиться він мануально або із застосуванням спеціальних апаратів. Принцип на організм людини і шкірні покриви від цього змінюється.

Під час процедури покращуються:

 • обмінні функції;
 • стимулюється регенерація клітин;
 • прискорюється струм лімфи.

Тканини насичуються киснем, а кров починає правильно циркулювати.

Ці властивості допомагають усунути застійні процеси в організмі та звільнити клітини від зайвих жирових відкладень, солі та рідини з підшкірного шару.

Протипоказання до масажу

 • гострий гарячковий стан та висока температура;
 • кровотечі та схильність до них;
 • гнійні процеси будь-якої локалізації;
 • алергічні захворювання із нашкірними висипаннями;
 • психічні захворювання із надмірним збудженням;
 • недостатність кровообігу 3-го та 4-го ступеня;
 • період гіпер- та гіпотонічних кризів;
 • гостра ішемія міокарда;
 • розлад кишкових функцій;
 • легенево-серцева недостатність 3-го та 4-го ступеня;
 • вагітність;
 • захворювання крові;
 • злоякісні новоутворення;
 • туберкульоз

Чому потрібно робити антицелюлітний масаж у салоні?

Тип та інтенсивність масажу підбирається в індивідуальному порядку та залежить від фізіологічного стану шкіри, порога її чутливості. Неприпустима після масажу поява підшкірних гематом, оскільки це може призвести до запального процесу. Тому антицелюлітний масаж проводиться у максимально комфортних для жінок умовах.

Скільки коштує сеанс антицелюлітного масажу?

Ціна формується від оброблюваної зони та часу процедури. Курс масажу в Києві можна пройти на позняках, Драгоманова,29. З прайсом можна ознайомитись на нашому сайті. У нас лояльні ціни та індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Скільки сеансів потрібно рекомендується?

10-14 сеансів, щоб отримати стійкий результат, кількість сеансів підбирається індивідуально з розрахунку показань. Наші фахівці підберуть комплекс, який вирішить саме ваші проблеми і сприятливо впливатиме на організм, проходити 2 рази на рік.


Ціни на 

антицелюлітний масаж

Стегна + Сідниці 30 хв400 грн
Живіт + бока 30 хв
400 грн
Загальний 60 хв
800 грн