Розслабляючий масаж

    Що таке розслабляючий масаж? Розслабляючий масаж тіла-послуга, яку надають сертифіковані фахівці салону Luсky Beauty в місті Київ. Він застосовується для зняття фізичного і нервового напруження, вирішення багатьох проблем, оздоровлення організму. Процедура повністю безболісна, викликає приємні відчуття. Її дія спрямована на максимальне розслаблення всіх м'язів тіла, зняття втоми.

    Що важливо при підготовці до масажу? Важливо перед візитом дотримуватися деяких рекомендацій, що стосуються підготовки до процедури. Основні з них:

- Людям з серйозними хронічними захворюваннями необхідно отримати консультацію лікаря з метою переконатися у відсутності протипоказань. При поганому самопочутті, появі початкових симптомів захворювань (наприклад, підвищення температури), порушення шкірних покривів, слід перенести візит до повного одужання.

- При наявності алергії на косметичні засоби або аромамасла, попередьте свого фахівця до початку його роботи.

- Щоб уникнути травматизації, потрібно зняти прикраси. Нічого не повинно заважати рухам масажиста.

- Перед візитом до масажиста бажано прийняти душ, допускається користування скрабом. Також краще не наносити косметику. Не варто використовувати парфум. Це може створювати перешкоди для роботи фахівця.

- Постаратися уникнути прийому їжі безпосередньо перед сеансом, щоб не відчувати дискомфорт під час проведення процедури.

- Рекомендують приходити в салон заздалегідь-за 10-15 хвилин до запису. Необхідно встигнути трохи відпочити, розслабитися і налаштуватися відчути повний релакс. Після закінчення сеансу необхідно також полежати кілька хвилин, так як шкіра повинна заспокоїтися, м'язи відпочити від зовнішнього впливу.

    Як робиться розслабляючий масаж? Процедура виконується з використанням різних технік. Характер масажних рухів може відрізнятися в залежності від оброблюваної зони. Також є загальний алгоритм дій.

Антистресовий масаж відрізняється від класичного меншою інтенсивності впливу, плавністю рухів. Процедура починається і закінчується зазвичай плавними погладжуваннями. Потім виконуються основні рухи: поплескування, розтирання, пощипування, розминання, натискання різної інтенсивності, вібрації, «рубання» ребром долоні. Багато руху мають розігріваючий ефект, дозволяють підвищити тонус м'язів. Швидкість і напрямок рухів може змінюватися.

Якщо у Вас виникли неприємні або больові відчуття під час сеансу, обов'язково повідомте цьому фахівцеві.

    У чому полягає оздоровчий характер розслабляючого масажу? Завдяки мануальному впливу на м'язи, нервові закінчення, певні точки і ділянки, відбувається активізація кровообігу і лімфотоку. Як результат-прибираються затискачі, застої, відбувається стимуляція обмінних процесів. Дана процедура також сприяє виведенню токсинів з організму, допомагає позбутися від головного болю, безсоння, нормалізується кров'яний тиск, є профілактикою остеохондрозу. Тому крім фізичного здоров'я поліпшується також психоемоційний стан, проявляється седативний ефект. Результат відчутний після першого сеансу.

    Користь розслабляючого масажу. Цикл масажних процедур здатний усунути такі проблеми: м'язове напруження, хронічна втома, наслідки стрес. Якісний релакс масаж сприяє відновленню життєвого тонусу вашого організму, заповнює енергію, стане профілактикою хвороб спини і навіть депресій.

    Розслабляючий масаж спини. Масування спини необхідно практично кожній людині, так як основне навантаження припадає на цю зону. Професійна обробка спини може стати додатковою реабілітацією після травм і деяких хвороб. Курс процедур цієї зони корисний для поліпшення постави.

    Розслабляючий масаж живота. Процес релаксаційного масажу живота проводиться аналогічно - за допомогою розтирань, погладжувань, інших рухів, які не завдають больових відчуттів. Він часто застосовується для стимуляції роботи органів травної системи.

    Розслабляючий масаж ніг. За прикладом інших зон важливо ретельно опрацьовувати область голеностоп. Це ефективний спосіб зняття втоми і стресу. Оскільки на стопах людини зосереджені нервові закінчення, що відповідають за різні процеси організму, опрацювання цієї зони допомагає поліпшити роботу внутрішніх органів.

    Розслабляючий масаж всього тіла охоплює основні області: шия, комірна зона, голова, плечі, спина, руки, ноги, поперековий відділ, сідниці, живіт. Процедура володіє позитивним комплексним впливом, подарує відчуття релаксу, гарний настрій і прекрасне самопочуття, стане джерелом життєвих сил.

Фахівці нашого салону роблять професійний релакс масаж за попереднім записом, ціна залежить від вибору клієнтом виду послуги. Зазвичай тривалість сеансу становить 1-1, 5 години. Ще ви завжди можете замовити подарунковий сертифікат-відмінна альтернатива подарунка близькій людині.

Записатися на розслабляючий масаж в місті Київ, можна будь-яким зручним способом, зазначеному на сайті або відразу відвідавши наш центр косметичних послуг Lucky Beauty.

Тривалість процедури залежить від виду масажу. У салоні тривалість релакс-масажу становить від 50 до 90 хвилин.

Чи можна робити розслаблюючий масаж під час вагітності?

Розслаблюючий масаж під час вагітності допускається, але потребує попередньої консультації з лікарем. Також фахівцем підбирається м'якша техніка масажу.

Як часто роблять розслаблюючий масаж?

Частота проведення процедури залежить від індивідуальної потреби та особливостей клієнта. Релакс-масаж можна виконувати за необхідності після фізичних навантажень. Найбільш поширений графік – 1-2 сеанси на тиждень.