Класичний масаж

Переваги класичного масажу

Класичний масаж проводиться за допомогою чотирьох базових рухів. Погладжування, розтирання, розминка та вібрація дозволяють ефективно впливати на здоров'я м'язів, сприяють розслабленню, вирізняються розслаблюючими властивостями. Безпека гарантується використанням олій та спеціальною освітою у фахівця.

Властивості загального класичного масажу спини або всього тіла:

 • нормалізує стан шкіри;
 • покращує самопочуття;
 • знімає втому тіла та нервової системи;
 • покращує кровообіг;
 • має антицелюлітний ефект.

Класичний масаж всього тіла є ефективним засобом боротьби із захворюваннями, зміцнення імунітету, підвищення стійкості до захворювань, очищення шкіри, потових, сальних залоз.

Така процедура дозволяє позбавитися навантаження на серце, покращити лімфодренажну систему, зняти втому. Вона потрібна для зміцнення та покращення функціонування системи дихання. Після схвалення лікарем підходить для посилення відтоку мокротиння, зменшення хропіння, кашлю.

Переваги спеціального курсу розминання також включають нормалізацію психоемоційного стану, збільшення опору до стресу, розслаблення через важкий робочий день, фізичні навантаження.

Позитивний оздоровчий ефект спостерігається як результат першого сеансу.

Коли призначають класичний масаж

На нашому сайті є перелік основних показань, коли масаж потрібний негайно. Його призначають за необхідності прямого на турбуючі зони зменшення болю. Вважається, що такий різновид масування особливо корисний жінкам через поліпшення припливу крові до дерми та гіподерми.

Його призначають дорослим, підліткам, навіть дітям. Показання залежить від проблеми, що вимагає звернення до лікаря.

Класичний масаж призначають від:

 • зниженого імунітету;
 • хронічного болю у спині, ногах, руках;
 • набряків;
 • проблем із м'язами;
 • хронічних запалень у суглобах.

Основні показання до класичного масажу

Класичний масаж тіла потрібен, коли людина страждає від надмірного навантаження м'язів (наприклад, під час підвищених фізичних навантажень), болю у спині, остеохондрозу, сколіозу, хронічної втоми, відсутності сил.

Список показань також включає зниження еластичності та пружності шкіри, погіршення м'язового тонусу та клітинного метаболізму. Терапію необхідно застосовувати для покращення загального тонусу організму. Деякі види використовуються для позбавлення чи реабілітації після травм.

Лікарі прописують курс лікувальних методик при захворюваннях органів дихання, серцево-судинної системи, нервової системи, органів травлення, запальних захворювань статевої системи.

В останньому випадку важливо отримати допомогу професійного фахівця, щоб результати були позитивними та помітними. Краще знайти салон із гарною репутацією. Там ви отримаєте детальний опис послуг, тривалість, перелік протипоказань, різні методи додаткової профілактики. Кожен випадок має свої особливості – лише кваліфікований центр послуг з масажу здатний їх розпізнати.

Протипоказання до класичного масажу

Розминка м'язів має позитивний вплив на стан суглобів, м'язові проблеми, порушення обміну речовин. Але в методики входить опис симптомів, що забороняють проведення вправ або потребують дозволу кваліфікованого спеціаліста.

Ви не зможете отримати загальний масаж, якщо:

 • відчуваєте підвищення температури;
 • маєте підозру на захворювання шкірного покриву;
 • хворієте онкологією;
 • маєте постійні гострі запальні процеси.

У таких випадках рекомендується знайти інші техніки відновлення та способи зняття напруги. Зверніться до однієї з клінік у місті Київ та персонал обов'язково допоможе вам підібрати відповідне лікування.

Обмеження після проведення процедури

Після закінчення роботи, майстер завжди говорить клієнту про обмеження.

Щоб терапія від класичного масажу вам допомогла, не варто робити таке:

 • навантажувати організм інтенсивними фізичними вправами;
 • пити чай, каву, алкоголь відразу після масажу – вони надають зневоднюючий ефект;
 • їсти їжу, що важко усівати для травного тракту. Яка буде кориснішою ви зможете запитати у лікаря або фахівця із загального масажу;
 • відчуття будуть приємними, якщо ви подбаєте про свій ментальний стан, уникаючи всього, що може підняти артеріальний тиск.

Вплив масажу на організм

Організм зазнає позитивних змін завдяки лікувально-розслаблюючому курсу. М'язи стають еластичними, не затиснутими, наповнюються корисними речовинами. Відновлення після травм стає швидшим.

Після курсу виникає відчуття розслабленості, впевненості. Оскільки покращується кровообіг, збільшується кількість гемоглобіну, еритроцитів, тромбоцитів та лейкоцитів у крові, знижується ризик виникнення анемії. Спеціальні методики розминання м'язів знижують кількість жиру в організмі впливом на обмінні процеси.

Тонізація нервової системи – ще один позитивний результат після проведення курсу. Професійний майстер знає, які точки можуть призвести до викиду ендорфінів – гормонів щастя.

Курс дозволяє зробити шкіру бархатистою, пружною, еластичною. Зникають неестетичні почервоніння, лущення.

Як часто робити?

Позитивна реакція організму та результативність можлива, якщо робити загальні вправи у правильній послідовності. Залежно від напрямку потрібно проводити масажовані часто чи рідко. На різні зони чи одну.

Наприклад, профілактичний масаж проводиться один-два рази на тиждень. Лікувальний потрібно пройти через день, що можливо за відсутності протипоказань та письмової згоди кваліфікованого фахівця. Процедури, націлені на рятування від целюліту, проводяться щодня, для різних проблемних зон – зовнішній вигляд покращується ефективніше. Масажі для розслаблення проводяться 4-8 разів на місяць.

Тривалість у середньому коливається від 30 хв до 2 годин. Розминка спини зазвичай триває трохи більше 20 хвилин.

Ціни на масаж
Oil Relax масаж 60 хв. 800 грн
Oil Relax масаж 90 хв. 1000 грн
Oil Relax масаж в темряві 60 хв. 1000 грн
Атіцелюлітний масаж (живіт + боки) 30 хв. 400 грн
Атіцелюлітний масаж (ноги + сідниці) 30 хв. 400 грн
Атіцелюлітний масаж (ноги + сідниці + живіт + боки) 60 хв. 800 грн
Атіцелюлітний масаж загальний 60 хв. 800 грн
Класичний лікувальний масаж шийно комірцевої зони 20 хв. 400 грн
Класичний лікувальний масаж спини 40 хв. 600 грн
Класичний лікувальний масаж загальний 60 хв. 800 грн
Лімфодренажний масаж (ноги + сідниці) 30 хв. 400 грн
Лімфодренажний загальний масаж 60 хв.800 грн
Спортивний масаж усього тіла 60 хв. 800 грн
Спортивний масаж (ШВЗ або ноги) 30 хв. 400 грн
Обгортання антицелюлітне гаряче 20 хв. 500 грн
Обгортання антицелюлітне холодне 20 хв. 500 грн
Ціни на вакуумний масаж
Бодра + гомілки + сідниці 30 хв. 500 грн
Живіт + боки 30 хв. 500 грн
Спина 30 хв. 500 грн