RF ліфтинг

    Процедура RF-ліфтингу.

Радіохвильовий ліфтинг – RF) - процедура міжнародної апаратної космтології, що має на увазі вплив на шкіру радіохвильовим випромінюванням для її омолодження.

Основою даної методики є прогрів шкіри, який активізує вироблення колагену – білка відповідає за пружність шкіри.

Існує кілька різновидів RF-ліфтингу в залежності від типу апарату і виду впливу: монополярний, біполярний і триполярний, а також фракційний (голчастий).

    Кому показаний RF ліфтинг? У перелік показань до процедури радіохвильової підтяжки входять наступні:

- В'ялість шкіри обличчя, шиї, області декольте, нависання повік;

- Наявність таких неприємних проявів як постакне, розтяжки;

- Обвисання шкіри в результаті різкої втрати ваги;

- Целюліт різних зон тіла (живіт, стегна, сідниці;

- Вікові та мімічні зморшки, виражені носогубні складки, «павутинки " навколо очей;

- Для корекції форми обличчя (при розпливчастості овалу), підтяжки підборіддя;

- Купероз.

    Переваги процедури RF-ліфтинг обличча. Безопераційна апаратна підтяжка має ряд незаперечних переваг, оскільки допомагає повернути молодість шкіри без операційного втручання і тривалої реабілітації.

Основні позитивні сторони такого методу:

- прибирає дрібні зморшки, більш глибокі заломи стають практично непомітні;

- повертає шкірі еластичність і пружність, обличчя стає підтягнутим;

- швидкий результат-поліпшення помітні вже після перших сеансів, також є накопичувальний» відстрочений " ефект;

- може застосовуватися паралельно з іншими способами омолодження обличчя;

- безпека-дія апарату регулюється і контролюється досвідченим фахівцем;

- не вимагає попередньої підготовки.

    Етапи проведення радіохвильового ліфтингу. Процедура RF-ліфтинг передбачає використання спеціального приладу і здійснюється за загальним алгоритмом:

Огляд стану шкіри фахівцем.

Етап підготовки шкіри: демакіяж, обробка антисептичними засобами.

Нанесення спеціального електропровідного гелю на оброблювану ділянку. Для посилення ефекту можна використовувати зволожуючі засоби, сироватки, корисні препарати, оскільки апарат сприяє їх глибокому проникненню.

Використання апарату, який за допомогою мікрострумів здійснює прогрів сполучної тканини. Спеціаліст безперервно переміщує електрод, щоб уникнути опіків, а також регулює інтенсивність до комфортної і безболісною.

Після закінчення обробки потрібної зони видаляються залишки гелю, наносяться уходовие кошти (крем або заспокійлива маска).

Тривалість і вартість процедури в нашому салоні Lucky Beauty в м. Київ залежить від кількості оброблюваних зон, вплив на одну зону займає в середньому 20-30 хв.

    Позбавлення від целюліту за допомогою RF ліфтингу. Радіочастотний ліфтинг ефективно застосовується в боротьбі з проявами целюліту, оскільки RF ліфтинг допомагає активізувати процеси в підшкірно-жировому шарі, що призводять до вирішення даної проблеми. Під впливом радіохвиль, прискорюється кровообіг, відбувається розщиплення жиру, завдяки запуску природного вироблення колагену підвищується тонус шкіри.

    Відновлення після процедури RF ліфтинг для обличчя. Період регенерації шкіри після теплового впливу, як правило, проходить протягом 1-2 днів. У цей період можуть спостерігатися такі симптоми як почервоніння, з'являється невелика набряклість, локальне підвищення температури оброблених апаратом ділянок.

    Результати RF ліфтингу. Часто вже перші сеанси показують видимий ефект, який полягає в коригуванні вікових змін, вирівнюванні рельєфу шкіри, вона стає пружною і еластичною. З кожним наступним сеансом результат прогресує. Максимальний ефект досягається по закінченню курсу, через декількох місяців, коли завершиться відновлювальний процес і залишається відчутним довгий час.

    Тривалість ефекту RF ліфтинг може бути від 1 до 2 років. Але все залежить від індивідуальних особливостей організму, початкового стану шкіри і способу життя.

    Обмеження після процедури RF ліфтинг. Постреабілітаційний період після термоліфтінга не вимагає особливих зусиль. Досить дотримуватися деяких рекомендацій: кілька днів не засмагати, виключити можливість будь-якого нагріву поверхні шкіри (солярії, сауни, гаряча вода) та інших типів агресивного впливу на оброблюваної зоні. Також необхідно відкласти заняття спортом, щоб уникнути потовиділення, що провокує роздратування шкірного покриву.

    Протипоказаннями до проведення процедури радіохвильового ліфтингу є:

- шкірні хвороби, наявність ран і запалень, активна фаза алергії;

- імпланти або штифти в безпосередній близькості зони впливу апарату, кардіостимулятор;

- вірусні та бактеріальні інфекції;

- Онкологічні захворювання;

- цукровий діабет;

- серцево-судинні патології, гіпертонія;

- період вагітності, лактації, гормональні збої;

- наявність філерів;

- пацієнтам віком до 25 років.

Відсутність протипоказань, слід узгодити з косметологом і Вашим лікуючим лікарем.

    Сумісність з іншими процедурами. Радіоліфтінг можна поєднувати з деякими іншими косметологічними процедурами. Для посилення ефекту в боротьбі з целюлітом, процедуру корисно чергувати з лімфодренажем і іншими антицелюлітними масажами.

Також підсилюють ефект такі омолоджуючі процедури як мезотерапія, біоревіталізація, міостимуляція і деякі інші.

Існує ряд косметологічних процедур, протипоказаних до паралельного застосування з радіохвильовим ліфтингом: ін'єкції Ботокса, філерів, контурна пластика ( в т.ч. збільшення губ), лазерна епіляція в місці впливу.

Правильність чергування і Сумісність процедур необхідно узгодити на консультації з косметологом.

Ціни на RF Ліфтинг
Стегна повністю 30 хв 500 грн
Стегна + Сідниці 30 хв 500 грн
Живіт + боки 30 хв 500 грн
Коліна 30 хв 500 грн
Руки 30 хв 500 грн