Ручний антицелюлітний масаж

Антицелюлітний масаж. Однією з проблем сучасних жінок є поява целюліту. Виникнення на тілі «апельсинової кірки» пов'язано з порушенням процесу розщеплення підшкірного жирового шару, скупчення токсичних речовин. Жирові клітини накопичуються нерівномірно, згодом проявляється утворенням характерних горбків, які стають помітні зовні.

Основними факторами, що провокують появу целюліту є неправильне харчування, зловживання солодким, порушення кровообігу, гормональний дисбаланс. Погіршити ситуацію може також генетична схильність. Логічним способом боротьби з целюлітом буде виявлення і усунення причин його виникнення. Але дуже часто, на це йде велика кількість часу. Тому супутнім вирішенням проблеми може стати антицелюлітний масаж – процедура, спрямована на зовнішній вплив на шкіру, з метою налагодити кровопостачання і лімфоток в області жирових відкладень. Механічний вплив здійснюється точково або повністю на ділянки тіла, найбільше схильні до проявів целюліту.

Для попередньої зовнішньої оцінки обсягу роботи і коректного підбору комплексу антицелюлітних процедур целюліт класифікують за формами і стадіями.

Форми прояву целюліту. Форми гіноїдної ліподистрофії (наукове визначення целюліту) виявляються за станом щільності шкіри. Так, розрізняють такі форми прояву:

- Щільний целюліт. Шкіра залишається гладкою і зовнішні прояви не видозмінюються при русі і зміні положення тіла. Найчастіше спостерігається у дівчат, які ведуть фізично активний спосіб життя, може супроводжуватися розтяжками.

- М'який. Відрізняється в'ялістю м'язів і шкіри. Прояв даної проблеми найбільш часто зустрічається після різкої втрати ваги.

- Набряклий-важка форма. Супроводжується набряками частин тіла і збільшенням їх обсягу.

- Мішаний тип. Поєднує ознаки декількох форм, перерахованих вище.

Стадії прояву целюліту.Прийнято виділяти 4 стадії розвитку целюліту:

  1. Предцелюлітна.Цей етап характеризується початком порушення циркуляції крові в судинах і лімфотоку, зовні дана стадія практично непомітна.

  2. Початкова.Відбувається закупорювання судин скупчилися токсинами. Зовнішні прояви видно тільки при стисненні шкіри або під час напруги м'язів.

  3. Микронодулярная. Продовження розвитку порушення циркуляції рідини, жирові клітини утворюють целюліт, з'являються перегородки. Спостерігається добре помітний ефект» апельсинової кірки " і ознаки набряклості.

  4. Макронодулярна. Сильне порушення відтоку венозної крові, застій лімфи, з'являються сильні набряки тканин. Дана стадія може супроводжуватися хворобливими відчуттями, а також локальним зміною температури.

При проведенні діагностики целюліту, слід враховувати, що в залежності від зони розташування (живіт, стегна, сідниці) стадії целюліту можуть відрізнятися.

При розвитку целюліту спостерігається такий ланцюжок патологічних процесів, як прогресуюче утворення вузлів і їх ущільнення, збільшення кількості підшкірного жиру, хворобливість. Целюліт з плином часу здатний перетекти з естетичної проблеми в хворобу, що вимагає серйозного лікування.

Профілактика целюліту. Для запобігання появи целюліту особливо, переходу даної проблеми в стадію хвороби, необхідно дотримуватися здорового способу життя. Так, ключовими профілактичними заходами вважаються: правильне харчування (контроль кількості швидких вуглеводів і споживаних калорій), фізична активність, контрастний душ, косметичний догляд, антицелюлітні процедури.

Що важливо в усуненні целюліту? Основою боротьби з даною проблемою є комплексний підхід. Вплив має бути як внутрішнім (в якості раціону), так і зовнішнім (обгортання, масування та інші процедури). Обов'язково систематично проводите огляд свого тіла, щоб вчасно виявити проблемну зону і запобігти поширенню підшкірних вузликів, а також якомога швидше усунути настільки неприємний дефект.

Який масаж допоможе при целюліті? Існує багато видів масажів, які використовуються для боротьби з проблемою «апельсинової кірки» і корекції фігури. Вони відрізняються між собою способом впливу на шкіру. До основних видів відносяться ручний і апаратний. У свою чергу, кожен з них має свої різновиди і техніки виконання: медовий, вакуумний, лімфодренажний, кавітація та інші.

Якого результату дозволяє домогтися антицелюлітний масаж? Це, мабуть, одне з найефективніших засобів в боротьбі проти целюліту. Завдяки інтенсивному впливу на шкіру, застої розсмоктуються, активізується кровообіг і відтік рідин в тканинах, виводяться скупчення шлаків, зменшуються жирові відкладення. Вже після декількох сеансів, результат стане помітний зовні. Після повного курсу процедур поліпшується тонус шкіри, вирівнюється рельєф.

Ручний антицелюлітний масаж полягає в механічному впливі майстра на проблемні зони з використанням різних масажних прийомів. Антицелюлітний масаж, що виконується ручною методикою дозволяє більш ретельно опрацювати кожен сантиметр шкіри, розігріти тканини, що сприяє активізації внутрішніх процесів і розщепленню жиру.

Як роблять антицелюлітний ручний масаж? Даний вид мануального впливу виконується без додаткових пристосувань фахівцем-масажистом вручну. Основні масажні рухи: захоплення ділянок шкіри, погладжування, пощипування.

Види ручного антицелюлітного масажу. Основні види, які активно застосовуються в сфері косметології:

- Класичний.

- Медовий. Проводиться розтирання натуральним медом і сприяє виведенню зайвої рідини з організму.

- Ручний баночний.

- По зонах обробки: загальний, ніг, живота, сідниць.

Особливості проведення антицелюлітного масажу. Під час професійного масажування можуть використовуватися допоміжні антицелюлітні косметичні засоби, щоб посилити ефект. Після кожного сеансу шкірі необхідно відпочити, тому оптимально проводити масажну терапію з невеликими перервами, наприклад, раз в 2-3 дні. Тривалість сеансу варіюється від 15 до 60 хв, в залежності від виду процедури та індивідуальної ситуації клієнта.

Користь антицелюлітного масажу. Антицелюлітний масаж ефективний для лікування целюліту різної стадії прояву. У комплексі з іншими методами він дозволяє позбутися не тільки зовнішню проблему, але і внутрішні першопричини, приносить користь не тільки локально, але і всьому організму. Як результат, йдуть надлишки жирових відкладень, в'ялість шкіри, зміцнюються стінки судин, відновлюється клітинний обмін і кровообіг.

Протипоказання до масажу. Незважаючи на очевидну користь антицелюлітного ручного масажу, є ряд протипоказань до проведення процедури, основні з них:

- злоякісні утворення;

- серйозні порушення кровообігу і хвороби судин (аневризма, атеросклероз, хвороба Бюргера);

- шкірні хвороби;

- вірусні та інфекційні захворювання;

- хронічний і гострий остеомієліт;

- вагітність.

У разі наявності проблем зі здоров'ям рекомендується проконсультуватися з лікарем або кваліфікованим фахівцем.

Чому потрібно робити антицелюлітний масаж в салоні? Процедура буде ефективною і корисною, тільки в тому випадку, якщо буде виконуватися правильно. Важлива правильність підбору методики і діагностика стадії целюліту. Тому краще довірити лікування "апельсинової кірки" професіоналам і звернутися в наш салон LuckyBeauty в місті Києві.

Скільки коштує сеанс антицелюлітного масажу. Ціна процедури варіюється в залежності від зони впливу і часу сеансу. З докладним прайсом можна ознайомитися на нашому сайті.

Скільки сеансів необхідно. Для досягнення бажаного ефекту необхідно пройти курс не менше 10 процедур. Середня кількість сеансів становить 12-15 процедур. Потрібно розуміти, що тривалість курсу може відрізнятися і вирішуватися індивідуально на консультації з фахівцем.


Ціни на 

антицелюлітний масаж

Стегна + Сідниці 30 хв600 грн
Живіт + бока 30 хв
600 грн
Загальний 60 хв
1000 грн


Антицелюлітний масаж впливає на жирові клітини, сприяючи їх розщепленню, покращує кровообіг та розганяє застої лімфи. Шкіра стає гладкою та підтягнутою.

Який антицелюлітний масаж найефективніший?

Для боротьби з целюлітом ефективні і ручний та апаратний вакуумний масаж. Певний вид масажу краще підбирати індивідуально на консультації з фахівцем, залежно від стадії та форми целюліту.

Чи можна робити антицелюлітний масаж за місячних?

Процедура у критичні дні не заборонена, але небажана. Також безпека масажу для організму залежить від самопочуття клієнта та зони обробки. Зона живота, як правило, має бути виключена для масажу в цей період.

Як часто потрібно робити антицелюлітний масаж?

Щоб масаж був максимально ефективним, краще не робити великих перерв між сеансами. Оптимальний графік проведення курсу процедур – один раз на 2-3 дні.

Скільки коштує антицелюлітний масаж?

Вартість масажу варіюється від виду масажу та тривалості сеансу. Інформація про ціни можна отримати з прайсу на сайті або на консультації в салоні.